Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Olga_S

Fans From Poland

1,540 posts in this topic

Witam wszystkich. :)

Jakieś nowe wieści na temat koncertu Michaela w Polsce? Byłabym wdzięczna za odpowiedź, nie mogę się doczekać kiedy go zobaczę na żywo!

English:

Hello everyone. :)

Are there any new news about Michael's concert in Poland? I would be thankful for an answer, I can't wait to see him live!

xxx

jasne, podobno micheal juz sie pakuje by do polski przyjechac...

a ze dwa lata temu slyszalem, tfu, czytalem tutaj jak to wszyscy sa pewni ze przyjedzie do polski bo w wywiadzie dla teleekspressu tak kiedys powiedzial ;))))

dobrze ze w ostatniej trasie na jego koncert do berlina pojechalem...

tak naprawde szkoda ze tylko na jeden pojechalem...

nie sadze by do polski przyjechal tak naprawde kiedykolwiek...

zreszta, jego ostatni singiel jest juz tak mocno popowy, ze w ogole nie przypomina "tego" michela...

ehhhhh, szkoda slow...

swoja droga, to dziwne ze do Polski nie przyjechal, widac ma slabych menadzerow

widac to po przykladzie Stinga

ktory nie dosc ze byl w polsce, to potem w 'dodatkowym tournee' europejskim, gdzie ponownie odwiedzal miejsca gdzie byly najlepsze koncerty w ramach jego ostatniej trasy, znowu przyjechal do Polski

dobrze, ze bylem na obu koncertach...

hmmm, pojawily sie informacje o 4 koncertach w skandynawii w kwietniu ;))

moze cos sie ruszy... Olga wiesz cos z bungalow-b? jakies dodatkowe informacje o planach?

Przyjeżdża, przyjeżdża! Co za cudowny news tego pięknego dnia:)

23. kwietnia Ergo Arena godnie powita Michaela i jego cudowny zespół, czyż nie? :D

He's coming, he's coming! What a fab news on this beautiful day!

On 23rd April Ergo Arena will welcome Michael and his amazing band. :)

24-go kwietnia

sprzedaz biletow od 2-go grudnia

edit: hmmm, na strone buble'a jest napisane ze 24-go, a na stronie ticketpro ze 23-go... ale co to za roznica...

ciekawe po ile bilety beda ;)

wow, ale rok

mam juz bilety na stinga w lutym, bottiego w kwietniu i teraz jeszcze m.b. w kwietniu... ;)

24-go kwietnia

sprzedaz biletow od 2-go grudnia

edit: hmmm, na strone buble'a jest napisane ze 24-go, a na stronie ticketpro ze 23-go... ale co to za roznica...

ciekawe po ile bilety beda ;)

wow, ale rok

mam juz bilety na stinga w lutym, bottiego w kwietniu i teraz jeszcze m.b. w kwietniu... ;)

Ceny biletów są już podane. Od 195 do 699 zł.

Tickets prices are arleady announced. 195 - 699 pln. :)

http://www.ticketpro.pl/public/5e/57/4e/765875_411162_mapa_bilety_kopia__1_.jpg?rand=715572336

Wreszcie! Nadal nie mogę w to uwierzyć! Będzie cudownie, już się nie mogę doczekać. Naturally 7 zagra w supporcie. Mam nadzieję, że arena nas pomieści :)

I dla formalności:

Yay! Finally! I still can't believe it! My dreams came true! I'm so happy! It's going to be an amazing night! Naturally 7 will play as a support. Can't wait!

SO HAPPY FOR ALL THE POLISH FANS

YOU HAVE WAITED SO LONG FOR THIS AND YOU NEVER GAVE UP HOPE :D

HAVE A GREAT TIME AT THE BUBLE PARTY !

SO HAPPY FOR ALL THE POLISH FANS

YOU HAVE WAITED SO LONG FOR THIS AND YOU NEVER GAVE UP HOPE :D

HAVE A GREAT TIME AT THE BUBLE PARTY !

We'll be having a GREAT time there, Sue! Thanks for your kind words :)

We'll be having a GREAT time there, Sue! Thanks for your kind words :)

OLGA I AM SO VERY HAPPY TO I AM GOING TO SEE MICHAEL IN ROTTERDAM, THE NETHERLANDS

ON APRIL 26TH !!!! LOADS OF US GOING FROM THE UK IT IS GOING TO BE EXCELLENT !

SUE

xx

OLGA I AM SO VERY HAPPY TO I AM GOING TO SEE MICHAEL IN ROTTERDAM, THE NETHERLANDS

ON APRIL 26TH !!!! LOADS OF US GOING FROM THE UK IT IS GOING TO BE EXCELLENT !

SUE

xx

That's fantastic Sue, have a great time at the concert! :)

Ergo Arena again. :) I was at Sting's concert in June and it was also at Ergo Arena but can you find any other better place for Michael's first concert in Poland?

I can't find though I don't live in Gdańsk. But I'm 99% sure I'll go. Who's going? :D

xxx

PL

Witajcie, Bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że MB w końcu przyjedzie do Polski. W niedzielę nawet patrzyłam na jego stronę, czy nie ma wiadomości o jakiś nowych koncertach w naszych okolicach, a tu masz! :lol:

Na pewno przyjadę na koncert, choć nie wiem jeszcze za co... Mieszkam w Bielski-Białej, i przyznaję, że całkowity koszt mnie przeraża. Same przejazdy to pewnie z 300-400zł + blilet od 195zł + być może jakiś nocleg. W 1000zł pewnie się nie zamknie, a sama zarabiam niewiele więcej :(

I was at Sting's concert in June and it was also at Ergo Arena but can you find any other better place for Michael's first concert in Poland?

xxx

Być może Sala Kongresowa byłaby dobrym rozwiązaniem, albo Studio im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce. Dojazd na pewno byłby tańszy... :huh:

English

HI! I was very excited by the news about MB will finally come to Poland. At Sudnay I was checking his webside to see if there are any concerts nearby. And There it is!

I'll defenetley come to contert, although I don't have any idea how to get enough money... I live in Bielsko-Biala, and I have to admit that these costs scares me a lot. The transport is probably about 300-400 PLN + ticket fot the show (at lest 195 PLN) + (probably) some place to sleep. I don't think that's a 1.000 PLN is enough and I do not earn per month much more than that

Perhaps Kongresowa or Agnieszka's Osiecka Studio in Polish Radio 3 would be better solution. It would by for sure much cheaper to get ther

That's fantastic Sue, have a great time at the concert! :)

Ergo Arena again. : ) I was at Sting's concert in June and it was also at Ergo Arena but can you find any other better place for Michael's first concert in Poland?

I can't find though I don't live in Gdańsk. But I'm 99% sure I'll go. Who's going? :D

xxx

I'll be there! For sure.

Zaba, Kongresowa is too small for one_time show. It's for only about 3000 people. Ergo Arena will gather about 15000. :)

Witajcie :)

Ja juz mam bilet kupiony - ciezko było zdobyc dobre miejsce bo bilety idą jak cieple bulki, ale mam i jestem baardzo szczesliwa :)

Ktoś z obecnych na forum się wybiera??

Pozdrawiam fanow MB.

Witajcie :)

Ja juz mam bilet kupiony - ciezko było zdobyc dobre miejsce bo bilety idą jak cieple bulki, ale mam i jestem baardzo szczesliwa :)

Ktoś z obecnych na forum się wybiera??

Pozdrawiam fanow MB.

Tak, ja się wybieram. Kupiłam bilet godzinę temu - było trudno :D

Yes, I'm going to see him. I bought ticket an hour ago - it was freaking hard.

Tak, ja się wybieram. Kupiłam bilet godzinę temu - było trudno :D

Yes, I'm going to see him. I bought ticket an hour ago - it was freaking hard.

O to miło poznać kogoś kto też tam będzie, mi się udało złapać jedno z ostatnich miejsc w sektorze A2.

Czy muszę pisać na tym forum dwujęzykowo? :)

O to miło poznać kogoś kto też tam będzie, mi się udało złapać jedno z ostatnich miejsc w sektorze A2.

Czy muszę pisać na tym forum dwujęzykowo? :)

Tak, to wymogi administratorów. Chodzi o to, żeby wszyscy użytkownicy mogli się zrozumiec (językiem 'urzędowym' jest angielski). Bo zaglądają tu nie tylko ci z Polski, obserwują, a czasem włączają się do dyskusji. Można pisac tylko po angielsku, ale moje posty są zawsze w dwóch językach.

Yes, this is a requirement of admins. It's like that because 'official' language of this board is english and sometimes some other users are watching at our topic, maybe they would like to discuss. And we all need to understand each other. :)

You can write only in english, but my posts are always in two languages.

Jestem szczęśliwa, że Michael przyjedzie do Polski. Byłam w zeszłym roku na jego koncercie w Lizbonie. Było fantastycznie, bajecznie. Nie mogę się doczekać kwietnia. Jestem podekscytowana tą wiadomością. Czy ktoś wie jak zdobyć fajne bilety, ponieważ to co jest w tej chwil to jakieś kilometry od sceny. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Ania

I'm happy that Michael will come to Poland. I was on one of his unforgettable concerts in Lisbon last year. There was fantastically and fabulously. I can't wait till April. I'm excited by this news. Does anybody know how I can buy good ticket. Available tickets are far from stage. Help me please. All the best Ania

Z tego co widziałam dzisiaj to są jeszcze miejsca po prawej stronie sceny na trybunach.

From what I saw today there are still some free spots on the right side.

Z tego co widziałam dzisiaj to są jeszcze miejsca po prawej stronie sceny na trybunach.

From what I saw today there are still some free spots on the right side.

Dzięki kupiłam :wub:

Thanks I got it B)

Dzięki kupiłam :wub:

Thanks I got it B)

Też widziałam po prawej stronie w 112. Ale szybko poszły, nie? :D

I saw some on the right side in section 112. They were gone soooo fast!

Is someone counting the days til the show? :)

I'm not counting but I can't wait for the concert. :D It's gonna be amazing.

I wonder if Michael will come to us (the audience), to shake our hands or take some photographs during the show. ;)

I know he did that before so that's why I'm looking forward for it.

What do you think?

xxx

I'm not counting but I can't wait for the concert. :D It's gonna be amazing.

I wonder if Michael will come to us (the audience), to shake our hands or take some photographs during the show. ; )

I know he did that before so that's why I'm looking forward for it.

What do you think?

xxx

I'm soo looking forward for his interaction with the audience! I had a chance to shake his hand almost 3 years ago in London but it was quite intimate show. I hope he will come to us during the show, even for a moment. :)