Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Olga_S

Fans From Poland

1,540 posts in this topic

Hello ! I skończyłam pisanie po angielsku ;)

Ten temat powstał specjalnie po to, byśmy mogli się tu zebrac wszyscy, a także po to, by zobaczyc, ile nas się tu kręci (a podejrzewam, że sporo).

Jak niektórzy wiedzą, usilnie staram się sprowadzic Mr. Buble do naszego pięknego kraju. I trzeba sprawdzic, ilu tu jest fanów ! Mimo iż nasza grupa na pewno nie będzie oszałamiająco wielka, to jednak myślę, że i tak jest sens zakładania tu tematów, zbierania nas. W końcu jakiś rozgłos trzeba zrobic, prawda ? A jakie inne miejsce będzie lepsze ? Tylko oficjalne forum !

Tak więc, czekam na wasz odzew...

Pozdrawiam, Olga ;)

Odzywam się!

Plan ambitny, ale czemu by nie spróbować?

Trzymam kciuki i będę śledził Twoje poczynania :)

Odzywam się!

Plan ambitny, ale czemu by nie spróbować?

Trzymam kciuki i będę śledził Twoje poczynania :)

Dzięki ! Nawysyłałam wiadomości chyba WSZYSTKIM moim znajomym. Czekam na nich tu cierpliwie ;)

Dawno mnie nie było, ale się poprawie :( aż wstyd, bo niepotrzebnie sie logowalem, skoro nie mialbym tu pisać. Ściągamy Buble i jazda :) Serdecznie pozdrawiam was z Danii, jestem na wyjeździe u brata. Dania...to bardzo specyficzny kraj :D potem podziele sie jeszcze swoimi przezyciami. Teraz siadam do sniadania. Pozdrawiam serdecznie.

trochę nas tu mało, ale przecież to sam początek i wierzę, że niedługo będzie tutaj pisać ponad tysiąc fanów z Polski ;)

tak samo postaram się rozesłać linka tej strony moim znajomym (a zarazem fanom M. Buble) aby sie logowali i pisali dużo postów. Wierzę, że sie uda i w niedługim czasie zobaczymy samego Michael'a Buble w Polsce !!

jesteeeeeeeeem :) hah, ściągamy siłą Michael'a do Polski! damy rady, bo co to nie my :rolleyes: pozdro Olguś :*

Monia

jesteeeeeeeeem :) hah, ściągamy siłą Michael'a do Polski! damy rady, bo co to nie my :rolleyes: pozdro Olguś :*

Monia

Taaaaak ! Dzięki, że jest nas coraz więcej. W grupie siła ! ;)

Dzięki za informację na last.fm, al0209 ;)

Jestem w 100% za ściągnięciem Michaela do Polski, no i myślę, że moja mama też, bo to ona mnie zaraziła MB ;)

Pozdrawiam! ;)

jak widać last.fm to dobry sposób na szerzenie informacji na ten temat :) wielkie dzięki za informacje. Nie powiem, że cel nie jest trudny do zrealizowania, bo jest i to bardzo. ale mam nadzieję, że coś sie uda zdziałać w tej sprawie. A jakie są plany, żeby robić coś w tym kierunku?

jak widać last.fm to dobry sposób na szerzenie informacji na ten temat :) wielkie dzięki za informacje. Nie powiem, że cel nie jest trudny do zrealizowania, bo jest i to bardzo. ale mam nadzieję, że coś sie uda zdziałać w tej sprawie. A jakie są plany, żeby robić coś w tym kierunku?

Plany ? Tu możemy się naradzac, między innymi po to zostałstworzony ten temat. A jeżeli chodzi o to, co zostało JUŻ zrobione, to tak : zawiadomiłam uprzejmie managment Michaela, tzn. Bruce'a Allena (listy poleciały do niego), skontaktowałam się z administratorami tutaj i na Bungalow-B - tam też próbuję coś zrobic, ale jestem jedyną osobą z Polski, wiec róznie bywa. Ponadto, wysłałam maile do wszystkich oficjalnych stron, jakie istnieją, Buble'a profil na MySpace, Facebook, na twitterze mnie jeszcze nie ma :D

Póki co, na razie gromadzimy ludzi, potem będziemy jeszcze myslec. Jakby były jakieś sugestie, to tutaj chyba jest najwłaściwsze miejsce.

Pozdrawiam i dziękuję za odzew !

Olga

Może warto jeszcze napisać coś do Warner Music Poland? Bo chyba oni wydają płyty Buble'a...

Może warto jeszcze napisać coś do Warner Music Poland? Bo chyba oni wydają płyty Buble'a...

Dobra myśl. Tylko CO im napisac ? Radiem nie są, żeby puszczali więcej piosenek, telewizją nie są, żeby puszczali teledyski i reklamy do MSG... Jakiś konkretny pomysł ? Mogę się zaraz za to zabrac.

Pomyślałam, że jako wytwórnia mogliby zorganizować jakąś promocję u nas ;) mam na myśli promocję "Michael Buble meets Madison Square Garden", no bo to przecież świeżutkie wydawnictwo :]...

Noooo... niby tak. Ale jak się do nich zwrócic z tą prośbą ? Podejrzewam, że wyczerpali swój limit promocyjny i pomysły, puszczając reklamę MSG w Tvn :D

Po dłuższym zastanowieniu... Obawiam się, że możesz mieć trochę racji z tym limitem :P gdyby Buble był Polakiem to posadziliby go na krzesełku w Empiku i "podpisuj pan!" ;) a na zachodzie to chyba trochę inaczej wygląda, u nas ciężko by było... kurczę, brzmię jakbym wyjechała prosto z jakiegoś PRL, ale nie mam za wysokiego mniemania o przemyśle muzycznym w Polsce :P

No właśnie. Jakoś to trzeba załatwic. Już próbowałyśmy z dziewczynami wcześniej z radiem, więc... może by to wznowic ? Dzownic, mailowac, dedykowac jego piosenki... Żeby ludzie słyszeli ! Na razie nie widzę innego sposobu na ogólnopolski rozgłos. TVNu nie zawojujemy ;)

Dołączam się!

W ogóle to jestem ciekawa, jak się sprzeda MSG... Myślę, że większość tych, którzy kupią płytkę (a raczej płytki ;)) będzie zainteresowana również koncertem. A jeżeli będzie nieciekawie (odpukać oczywiście), to ewentualny przyjazd Michaela chyba nie będzie miał racji bytu...

W ogóle to jestem ciekawa, jak się sprzeda MSG... Myślę, że większość tych, którzy kupią płytkę (a raczej płytki ;)) będzie zainteresowana również koncertem. A jeżeli będzie nieciekawie (odpukać oczywiście), to ewentualny przyjazd Michaela chyba nie będzie miał racji bytu...

Szczerze mówiąc, myślę, a raczej jestem przekonana, że będzie bardzo dobrze. Skoro CMI było najlepiej sprzedającą się płytą przez cały miesiąc po jej premierze w Polsce...

A i jeszcze cena jest dobra. Widziałaś, jak śmiesznie mało chcą na Merlinie za edycję specjalną ? 80 zł to nie majątek. Ja i moi znajomi już zabukowaliśmy 3 sztuki :D

I trzeba poczekac do konca roku na nowy krążek (listopad). To wydanie przesądzi o jego ewentualnym przyjeździe. ;)

ja tam o sprzedaż płyt się nie martwię ;)

teraz musimy skupić tutaj jak nawiecej osób i postarać się, żeby radia przypomniały sobie, że istnieje ktoś taki jak Michael Buble! dzieki wszystkim, ktorzy przeczytali moja wiadomość na last.fm i sie zarejestrowali :rolleyes:

witam, witam:)

dzisiaj otrzymałam wiadomośc o tym, iż są plany sprowadzenia Bubla do Nas:)

niezmiernie się cieszę, jednak nie mam pojęcia jak się za to zabrać?

ktoś ma wejście w media?

pzdr.madzior

witam, witam:)

dzisiaj otrzymałam wiadomośc o tym, iż są plany sprowadzenia Bubla do Nas:)

niezmiernie się cieszę, jednak nie mam pojęcia jak się za to zabrać?

ktoś ma wejście w media?

pzdr.madzior

Witaj ! I dzięki za odzew !

Pierwsze wejścia porobione - poczytaj wcześniej - trochę podziałałam. ;)

Widze że al nie złą akcję zrobiła Tylko czekać na tłumy las efemowców :rolleyes:

dziekuje AJSHA :* ale tutaj jeśli tak mogę powiedzieć główną szefową jest Olga_S, którą serdecznie pozdrawiam hehe... :* informujemy osoby z różnych portali, forów a nawet z NK ;)

miło, że coraz więcej polskich fanów można tutaj spotkać !!